Gravicky prvok - pásik - EEA

Výskumná agentúra ako správca programu Rozvoj obchodu inovácií a malých a stredných podnikov, organizovala 15.7.2020 online Infoseminár k vyhlásenej Výzve schémy malých grantov na podporu začínajúcich podnikov (start-upov). V prezentáciách zo seminára nájdete podrobné informácie o výzve, spôsob vypĺňania žiadosti v systéme egrant a finančné pravidlá pre žiadateľa. Audio záznam pripravujeme.

 

Výskumná agentúra, ako správca programu Rozvoj obchodu, inovácií a MSP, vyhlásila Výzvu na výber odborných hodnotiteľov žiadostí o projekt za účelom zostavenia databázy odborných hodnotiteľov. Prostredníctvom databázy odborných hodnotiteľov bude zabezpečená transparentná, objektívna a kvalitná realizácia hodnotiaceho procesu za účasti nezávislých odborníkov predkladaných žiadostí o projekt.

Výskumná agentúra ako správca programu Rozvoj obchodu inovácií a malých a stredných podnikov, ktorý je financovaný prostredníctvom Grantov EHP a Nórska 2014 – 2021, pozýva verejnosť na informačný seminár k vyhlásenej Výzve schémy malých grantov na podporu začínajúcich podnikov (start-upov) BIN SGS01

Informačný seminár sa bude konať formou on-line prenosu, dňa 15. júla 2020 (streda), v čase od 9:30 do 12:40 hod.

V prípade záujmu sa prosím registrujte prostredníctvom online formulára, v ktorom uvediete svoju e-mailovú adresu, na ktorú Vám zašleme link na pripojenie sa k informačnému semináru.

>> Registrácia <<   

Záujemcom odporúčame aby si vopred preštudovali vyhlásenú výzvu BIN SGS01 a svoje otázky nám zaslali do štvrtka 9. júla 2020 mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do predmetu uveďte: Infoseminár BIN SGS01). Otázky Vám zodpovieme na seminári alebo odpovede zverejníme na našej webovej stránke v sekcii FAQ (často kladené otázky).

Výskumná agentúra ako správca programu Rozvoj obchodu inovácií a MSP vyhlásila dňa 3.3.2020 výzvu na Cestovné granty (BIN BF01), ktorá je financovaná z Fondu pre bilaterálne vzťahy Grantov EHP a Nórska.

Cieľom výzvy je podporiť krátkodobé iniciatívy v partnerskej krajine s jasným bilaterálnym profilom, ktoré slúžia na posilnenie vzájomných vzťahov medzi Slovenskom a donorskými štátmi, ktorými sú Island, Lichtenštajnsko a Nórsko. Realizované aktivity v rámci Cestovného grantu musia priamo nadväzovať na ciele a očakávané výsledky Programu Rozvoj obchodu inovácií a MSP. V rámci výzvy je možné uchádzať sa o paušálny príspevok na cestovné náklady a cestovné náhrady na realizáciu bilaterálnych iniciatív s maximálnou výškou príspevku do 3 000 €. Pre výzvu sú alokované finančné prostriedky v objeme 30 000 €. Žiadosti o príspevok sa vypĺňajú v anglickom jazyku v systéme E-grant, ktorý je zverejnený na našej webovej stránke. 

Dátum uzavretia výzvy je 31.12.2020, alebo do vyčerpania alokácie určenej na Cestovný grant.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Používaním stránok www.vyskumnaagentura.sk vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením prehliadača.