Gravicky prvok - pásik - EEA

Výskumná agentúra ako správca programu Rozvoj obchodu inovácií a malých a stredných podnikov, organizovala 15.7.2020 online Infoseminár k vyhlásenej Výzve schémy malých grantov na podporu začínajúcich podnikov (start-upov). V prezentáciách zo seminára nájdete podrobné informácie o výzve, spôsob vypĺňania žiadosti v systéme egrant a finančné pravidlá pre žiadateľa. Audio záznam pripravujeme.

 

Výskumná agentúra ako správca programu Rozvoj obchodu inovácií a malých a stredných podnikov, ktorý je financovaný prostredníctvom Grantov EHP a Nórska 2014 – 2021, pozýva verejnosť na informačný seminár k vyhlásenej Výzve schémy malých grantov na podporu začínajúcich podnikov (start-upov) BIN SGS01

Informačný seminár sa bude konať formou on-line prenosu, dňa 15. júla 2020 (streda), v čase od 9:30 do 12:40 hod.

V prípade záujmu sa prosím registrujte prostredníctvom online formulára, v ktorom uvediete svoju e-mailovú adresu, na ktorú Vám zašleme link na pripojenie sa k informačnému semináru.

>> Registrácia <<   

Záujemcom odporúčame aby si vopred preštudovali vyhlásenú výzvu BIN SGS01 a svoje otázky nám zaslali do štvrtka 9. júla 2020 mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (do predmetu uveďte: Infoseminár BIN SGS01). Otázky Vám zodpovieme na seminári alebo odpovede zverejníme na našej webovej stránke v sekcii FAQ (často kladené otázky).

Výskumná agentúra, ako správca programu Rozvoj obchodu, inovácií a MSP, vyhlásila Výzvu na výber odborných hodnotiteľov žiadostí o projekt za účelom zostavenia databázy odborných hodnotiteľov. Prostredníctvom databázy odborných hodnotiteľov bude zabezpečená transparentná, objektívna a kvalitná realizácia hodnotiaceho procesu za účasti nezávislých odborníkov predkladaných žiadostí o projekt.

Výskumná agentúra, ako správca programu Rozvoj obchodu inovácií a MSP, vyhlasuje Výzvu schémy malých grantov na podporu začínajúcich podnikov (start-upov) BIN SGS01, financovanú z Nórskych grantov a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky. Cieľom výzvy je podporiť už existujúce start-upy, so zámerom zlepšiť podmienky a možnosti pre ich rast a rozvoj v dvoch ťažiskových oblastiach. Sú nimi „Zelené inovácie v priemysle Verejnoprospešné technológie a pomoc starším a chorým osobám pri samostatnom bývaní.“ Tieto oblasti predstavujú veľký potenciál potrieb, ktoré je možné naplniť vďaka novým prístupom a často netradičnou realizáciou nápadov v praxi. Start-upy môžu žiadať o grant na projekty zamerané na vývoj, aplikáciu a uvedenie na trh najlepších navrhnutých procesov, technológií, riešení, produktov a služieb alebo ozeleňovanie svojich prevádzok.

Výška finančného príspevku na projekt sa pohybuje v rozmedzí od 100 000 do 200 000 eur. Pre výzvu sú vyčlenené finančné prostriedky v objeme 1 058 824 eur. 

Dátum zverejnenia výzvy: 29.6.2020. Dátum uzatvorenia výzvy: 23.10.2020. 

Žiadosti o projekt sa predkladajú v anglickom jazyku v elektronickom systéme egrant.  

Používaním stránok www.vyskumnaagentura.sk vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením prehliadača.