Gravicky prvok - pásik - EEA

Vyhlásili sme výzvu na Cestovný grant v rámci Fondu pre bilaterálne vzťahy

Výskumná agentúra ako správca programu Rozvoj obchodu inovácií a MSP vyhlásila dňa 3.3.2020 výzvu na Cestovné granty (BIN BF01), ktorá je financovaná z Fondu pre bilaterálne vzťahy Grantov EHP a Nórska.

Cieľom výzvy je podporiť krátkodobé iniciatívy v partnerskej krajine s jasným bilaterálnym profilom, ktoré slúžia na posilnenie vzájomných vzťahov medzi Slovenskom a donorskými štátmi, ktorými sú Island, Lichtenštajnsko a Nórsko. Realizované aktivity v rámci Cestovného grantu musia priamo nadväzovať na ciele a očakávané výsledky Programu Rozvoj obchodu inovácií a MSP. V rámci výzvy je možné uchádzať sa o paušálny príspevok na cestovné náklady a cestovné náhrady na realizáciu bilaterálnych iniciatív s maximálnou výškou príspevku do 3 000 €. Pre výzvu sú alokované finančné prostriedky v objeme 30 000 €. Žiadosti o príspevok sa vypĺňajú v anglickom jazyku v systéme E-grant, ktorý je zverejnený na našej webovej stránke. 

Dátum uzavretia výzvy je 31.12.2020, alebo do vyčerpania alokácie určenej na Cestovný grant.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Používaním stránok www.vyskumnaagentura.sk vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením prehliadača.