Gravicky prvok - pásik - EEA

Prezentácie - Otváracia konferencia a Matchmaking seminár

17. decembra 2019 sa v hoteli Saffron v Bratislave konala otváracia konferencia programu Rozvoj obchodu, inovácií a malých a stredných podnikov. Cieľom programu je zvýšenie tvorby hodnôt a udržateľného rastu v slovenskom podnikateľskom sektore, predovšetkým malých a stredných podnikov. Zameriava sa na oblasti: zelené inovácie v priemysle a verejnoprospešné technológie, pomoc starším a chorým osobám pri samostatnom bývaní.

Sme radi že na konferenciu prišli zástupcovia rôznych organizácií, malých a stredných podnikov, vzdelávacíh inštitúcií či samospráv z celého Slovenska, pozvanie prijali programoví donorskí partneri z Innovation Norway a niekoľko nórskych firiem. S tými mohli účastníci konferencie debatovať a nadviazať prípadné partnerstvo pre realizáciu svojich budúcich projektov.   

Nižšie nájdete prezentácie jednotlivých spíkrov, ktoré sa týkajú programu Rozvoj obchodu, inovácií a MSP a pripravovaných výziev. 

Program je súčasťou Finančného mechanizmu EHP a Nórskeho Finančného mechanizmu 2014-2021 a prispieva k znižovaniu ekonomických a sociálnych rozdielov v rámci Európskeho hospodárskeho priestoru.

DIKU , verzia Stiahnuť

Používaním stránok www.vyskumnaagentura.sk vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením prehliadača.