Gravicky prvok - pásik - EEA

Databáza partnerov

Program Rozvoj obchodu inovácií a MSP má troch donorských programových partnerov (DPP), ktorí sú nápomocní slovenským organizáciám pri vyhľadaní projektových partnerov. V rámci programových oblastí: 1. Zelené inovácie v priemysle a 2. Verejnoprospešné technológie a pomoc starším a chorým osobám pri samostatnom bývaní je donorským programovým partnerom Innovation Norway

  • Stránka Innovation Norway ponúka niekoľko databáz, do ktorých sa slovenské organizácie môžu zaregistrovať a prostredníctvom ktorých môžu vyhľadávať projektových partnerov: https://www.innovasjonnorge.no/en/start-page/eea-norway-grants/partners/Vyplnením formulára (Parner search form) bude organizácia zaradená do databázy, a následne môže kontaktovať potenciálnych partnerov (Database of registered Profiles). 
  • Slovenské organizácie, ktoré majú záujem o nórskeho projektového partnera v oblasti zelených inovácií a zelených technológií sa môžu registrovať na The Explorer (https://www.theexplorer.no/)The explorer je oficiálna nórska platforma pre zelené inovácie, ktorá ponúka množstvo informácií a prehľad organizácií pôsobiacich v tejto oblasti.
  • FB: https://www.facebook.com/theexplorer.no/

 

Donorskí programoví partneri pre oblasť vzdelávania sú:

V prípade záujmu o projektového partnera v oblasti vzdelávania, kontaktujte HK-dir e-mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správcu programu e-mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Používaním stránok www.vyskumnaagentura.sk vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením prehliadača.