NOVÁ WEB STRÁNKA VÝSKUMNEJ AGENTÚRY

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Dovoľujeme si vám na sklonku roka 2015 predstaviť novú web stránku Výskumnej agentúry, ktorá je omnoho viac "user friendly", t.j. užívateľsky prívetivá/priateľská, ľahko tu nájde každý všetko, čo potrebuje .

Rozdelená je v zásade na dve základné programové obdobia, ktoré sú v agende Výskumnej agentúry. Naďalej bude súčasťou aj tzv. "staré" programové obdobie 2007 - 2013 pre prijímateľov NFP operačných programov Výskum a vývoj a Vzdelávanie, a to formou prekliku na predchádzajúcu, ale stále funkčnú web stránku.

Nové programové obdobie 2014 - 2020, v ktorom Výskumná agentúra plní rolu sprostredkovateľského orgánu pre operačný program Výskum a inovácie, bude tvoriť základ novej web stránky.

Aby sme vyšli v ústrety v prvom rade žiadateľom,  postupne prijímateľom, ale aj širokej verejnosti alebo novinárom, pripravili sme štruktúru stránky tak, aby bola maximálne prehľadná, jednoduchá a šetril sa dnes tak drahý čas.

Želáme všetkým, aby našli všetky potrebné informácie a pre akékoľvek vylepšenia  a návrhy je k dispozícii mailová adresa Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..  Vaše názory nás zaujímajú.

 

tím VA

Používaním stránok www.vyskumnaagentura.sk vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením prehliadača.