Stovky pomôcok školákom od našich zamestnancov

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Už po druhýkrát sme sa zapojili do zbierky na pomoc školákom. Projekt s názvom „Školská aktovka“ oslovil našich zamestnancov a vďaka nim bolo možné zabezpečiť množstvo užitočných školských pomôcok. Veľa detí po celom Slovensku tak v nadchádzajúcom školskom roku aj vďaka našej pomoci vykročilo do školy s plnými aktovkami a s úsmevom na tvári.

Projekt charitatívnej zbierky „Školská aktovka“ organizovalo tento rok opäť Metodicko-pedagogické centrum. Ide o jednoduchú pomoc pre rodiny, ktoré si vzhľadom k svojej finančnej situácii nemôžu dovoliť nakúpiť školské pomôcky pre svoje ratolesti.

Som rád, že našich zamestnancov zbierka zaujala a spoločne sme mohli prispieť na dobrú vec. Takéto iniciatívy vždy radi podporíme a opätovne sa do nich aktívne zapojíme,“ uviedol generálny riaditeľ Rastislav Beliansky. 

Zapojiť sa do akcie bolo možné dvoma spôsobmi. Odovzdaním starších, ale použiteľných školských pomôcok alebo vyzbieraním financií, z ktorých sa účelovo zakúpili pomôcky nové. Rovnako ako minulý rok, aj tentokrát sa naši zamestnanci ochotne zapojili a prispeli k úspechu celej akcie. Iniciatívu podporili aj finančnými príspevkami. Prispievali prostredníctvom zbierok na jednotlivých oddeleniach, ale aj individuálne. Vyzbieral sa dostatok finančných prostriedkov na to, aby do Metodicko-pedagogického centra odišlo z našej agentúry jedno plne naložené auto s vecami, ktoré sa malým školákom pri nástupe do školy určite zídu.

K deťom vďaka nášmu príspevku poputovali stovky pomôcok v podobe pier, peračníkov, farbičiek, kalkulačiek, blokov, či zošitov.

skolska aktovka 

 

Používaním stránok www.vyskumnaagentura.sk vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením prehliadača.