ITMS+ obmedzenia pre prílohy

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vážení žiadatelia o NFP z operačného programu Výskum a inovácie,

 

dovoľujeme si Vás informovať o nasledovaných obmedzeniach týkajúcich sa veľkosti a typu súborov, ktoré sa nahrávajú do verejnej časti ITMS2014+ ako prílohy preukazujúce splnenie podmienok poskytnutia pomoci (PPP) v rámci žiadosti o NFP.

    

     1. Veľkosť súborov

Veľkosť súborov preukazujúcich splnenie PPP v rámci vyplňovania formuláru žiadosti o NFP v ITMS2014+ je obmedzená na 10 MB. Keďže správca systému sa požiadavkou na zvýšenie tohto limitu bude zaoberať, až keď sa preukáže, že 10 MB je nedostatočná veľkosť, odporúčame žiadateľom o NFP, aby sa v prípade problému s týmto obmedzením obrátili na DataCentrum, a to vo forme podania hlásenia. Hlásenie je možné podať e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.alebo telefonicky na zvýhodnené číslo 0850/123344 v pracovných dňoch v čase od 8:00 – 17:00 h.  Každé hlásenie musí obsahovať meno a kontakt na používateľa, stručný, výstižný a jasný popis problému, IČO žiadateľa, e-mailovú adresu a telefónne číslo, kód výzvy, príp. kód žiadosti o NFP, text alebo print screeen chybového hlásenia.

    

     2. Typ súborov

Pokiaľ ide o typy súborov, momentálne nie je možné nahrať napr. súbory s príponou ZIP alebo RAR, v budúcnosti by však obmedzenia na typ súboru nemali existovať. Žiadateľom odporúčame pri výbere príslušného typu využiť tie, ktoré sú dátovo úspornejšie (napr. formát DOCX, príp. DOC namiesto RTF v prípade textových súborov), pri skenovaných dokumentoch uprednostniť čiernobiele verzie (ak nie je vzhľadom na povahu príslušného dokumentu nutné zachovať farebnosť) s nižším rozlíšením, ale pod podmienkou zachovania čitateľnosti a zrozumiteľnosti daného dokumentu.

    

     3. Počet súborov

Počet súborov v rámci príloh preukazujúcich splnenie jednotlivých PPP nie je obmedzený.

 

V prípade zvýšenia povoleného limitu na veľkosť súboru alebo zrušenia obmedzení na typ súboru budeme žiadateľov informovať.

Používaním stránok www.vyskumnaagentura.sk vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením prehliadača.